Základním stavebním kamenem dobrého firemního stylu je firemní logotyp (logo). Kvalitně zpracované firemní logo má přinést Vaší firmě odlišení od ostatních. Navrhneme pro Vás unikátní logo, přesně dle Vašich požadavků a představ, popřípadě zpracujeme re-design Vašeho stávajícího logotypu.

Navrhneme a zpracujeme pro Vaši společnost kompletní firemní vizuální styl - firemní identitu. Navrhneme vzhled základních firemních tiskovin (hlavičkové papíry, složky, obálky, vizitky). Vše jasně a přehledně zapracujeme do grafického manuálu, který do nejmenších detailů popisuje možnosti užívání grafické značky.

Grafický design firmy zahrnuje veškeré firemní dokumenty. Identita společnosti nemůže být určena pouze logotypem. Nedílnou součástí naší práce je zhotovení grafických návrhů pro tiskové účely.

Naše produkty grafického designu jsou různorodé, od hlavičkových papírů, přes firemní složky, časopisy, postery, billboardy, reklamní poutače, výroční zprávy, ročenky, katalogy, technické manuály, návody, brožury až po inzeráty a další propagační a prezentační materiály.

Grafický design


O společnosti
Grafický design
Web design
Reprografie a tisk
Reklamní a dárkové předměty
Ukázky realizací
Reference
Kontakty